PPC (PAY PER CLICK) MARKETING

Jednou z nejefektivnějších reklam je v současné době PPC reklama. Jedná se o placenou reklamu, kde zákazník platí dle počtu kliknutí či zobrazení reklamy. Nastavte si svůj rozpočet a vše ostatní zařídíme za vás. Vytvoříme grafiku na míru, navedemě kampaň. Nesporná výhoda PPC reklamy je zacílení na konkrétní cílovou (demografickou) skupinu. Inzerujte přes Facebook, Sklik, Google Ads nebo Instagram a využijte sílu internetu na maximum.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Rádi byste aktivně působili na zákazníky prostřednictvím sociálních sítí? Přenechte vaši vizuální prezentaci na Facebooku či Instagramu na nás. Vytvoříme pro vás grafický obsah dle požadavků jednotlivých platforem, sjednotíme vás vizuální styl s cílem oslovit a zaujmout obecenstvo na sociálních sítích. Využívejte pravidelné půblikování postů, eventů, stories a dalších.

[masterslider_pb alias=“ms-4″]

OBSAHOVÝ MARKETING

Propagujte pomocí obsahu – mezi prvky obsahového marketingu patří publikace v intenetovém blogu, ebook, informační PDF leták a další. Obsahový marketing komunikuje se zákazníky formou nenuceného marketingu bez prodeje konkrétního produktu. Vytvořte okolo svého podnikání komunitu se zájmem o informace, my vám pomůžeme s její vizuální a funkční stránkou.

Start typing and press Enter to search